Компанії EURALIS і KUHN організовують демонстраційні посіви кукурудзи і соняшнику на полях фермерів по всій Україні

10 Квітня 2018

Варто нагадати, що значну роль у розкритті потенціалу гібрида відіграє сівба. Вдало вибраний гібрид, висіяний вчасно в добре підготовлений ґрунт правильно підібраною технікою – секрет успішного початку сезону.

Система Профілю гібрида Євраліс допомагає вибрати гібрид, який найкраще адаптований до ґрунтово-кліматичних умов конкретного поля та до цілей фермера.

Маючи великий досвід в сільському господарстві, компанії EURALIS і KUHN готові ділитися ним з фермерами для отримання найкращого врожаю. Тісна взаємодія з клієнтами та інноваційність – це важливі цінності, які виділяють гравців на ринку насіння та сільськогосподарської техніки.

Для успішної сівби важливо дотримуватись певних рекомендацій:

– Обрати оптимальну робочу швидкість, в залежності від польових умов та точності сівби;

-Перевірити належне налаштування висівного апарату, розміщення, інтервал та норму висіву насіння перед виходом в поле та контролювати їх під час сівби.

Господарства, які візьмуть участь у демонстраційних посівах Євраліс, матимуть змогу прийняти участь у все-українському конкурсі на найвищу врожайність серед гібридів Євраліс. Переможці конкурсу, а саме, господарства, що отримають найвищу врожайність на посівах гібридів Євраліс у своїй області, відвідають виробничі потужності EURALIS і KUHN у Франції.

Умови Всеукраїнського конкурсу 2018 р. на найвищу врожайність серед гібридів «Євраліс»: У чотирьох регіонах України, а саме: Центральному, Північно-Східному, Південно-Східному та Західно­му, — представники ТОВ “Євраліс Семенс Україна” запрошують фермерські господарства для участі у демонстраційних посівах. За результатами врожайності з кожного регіону буде визначено по 6 переможців (всього 24 переможці) у Всеукраїнському конкурсі на найвищу врожайність серед гібридів Євраліс. Поїздку до Франції заплановано наприкінці 2018 року.