Гібриди кукурудзи 2-го покоління TROPICAL DENT®

4 Травня 2018

ГІБРИДИ КУКУРУДЗИ 2-ГО ПОКОЛІННЯ TROPICAL DENT® : ВИСОКА СТАБІЛЬНА ВРОЖАЙНІСТЬ ВІД СХІДНОЇ ДО ЗАХІДНОЇ ЄВРОПИ

Завдяки унікальному генетичному матеріалу Tropical Dent®, компанія Euralis створила нове покоління гібридів кукурудзи на зерно. Продуктивні як в умовах з високим потенціалом поля, так і в стресових ситуаціях, гібриди Tropical Dent® забезпечують нові можливості для завоювання ринку компанією Euralis, особливо Східної Європи.

Tropical Dent® забезпечує компанію Euralis новим генетичним ресурсом для створення гібридів кукурудзи на зерно, та є унікальним для ринку. Приєднання нового покоління до існуючого в Euralis генетичного матеріалу, починаючи з 2006 року, збільшило генетичну варіативність та значно покращило якісні характеристики нових гібридів Euralis. До 2010 року нові гібриди проходили тестування в експериментальній мережі Західної Європи, в кліматичних умовах, сприятливих для досягнення високого потенціалу врожайності. З 2010 року випробування поширилися на схід, набувши значного розповсюдження в Румунії та Україні, де гібриди зазнають сильніших кліматичних стресів, таких як дефіцит вологи та високі температури. “Ми виявили, що гібриди Tropical Dents мають високий потенціал у різних типах ґрунтів та погодних умов,” – говорить Лоран Беттінгер, директор із селекції кукурудзи Euralis.

Завдяки новоствореним гібридам, Euralis має змогу розширити свій портфель гібридів кукурудзи від дуже ранніх до середньо-пізніх. “Ми зможемо задовольнити попит Східної Європи, у якій найбільшими ринками є Україна та Росія. Нові гібриди також є відмінним рішенням для фермерів Західної Європи, що все більше зіштовхуються з непередбачуваними погодними умовами. Наші нові гібриди гарантують фермерам високий стабільний врожай,” – додає Лоран.

ЕС Фарадей є першим середньо-раннім гібридом 2-го покоління генерації Tropical Dent®. Він демонструє чудові результати як в умовах стресу, так і в сприятливих умовах вирощування, як в Східній, так і в Західній Європі. Цей гібрид є справжньою інновацією та може задовольнити потреби усього європейського ринку.

 

x
Сайт знаходиться на реконструкції. Може відображати не весь актуальний список гібридів. Просимо вибачення за незручності та пропонуємо Вам переглянути повний список нашої продукції в Каталозі.