Реєстрація нових гібридів Євраліс пройшла успішно!

10 Травня 2018

Компанія Євраліс завершила етап реєстрації гібридів в Європі і, як наслідок, значно розширила свій асортимент: 15 нових гібридів кукурудзи, 8 соняшника, 5 ріпаку, 5 сої та 2 сорго, загалом було зареєстровано 35 нових гібридів, завдяки яким Євраліс зможе не тільки посилити свої позиції на ринку насіння, але й збільшити його частку.

В 2018 році було зареєстровано 15 нових гібридів кукурудзи в Європі. Україна отримала шанс зареєструвати два перші гібриди кукурудзи другого покоління Тропікал дент – ЕС Фарадей (ФАО 350) та ЕС Інвентів (ФАО 300), які демонструють суттєві покращення по всім показникам: вища та стабільна врожайність, стійкість до хвороб, краща посухостійкість, пластичність до різних ґрунтово-кліматичних умов вирощування.

Євраліс зареєстрував 8 гібридів соняшнику в Європі, 6 – в Україні, та 5 – в Росії. Ці гібриди збагатили нашу лінійку в усіх сегментах ринку, особливо, в таких важливих як Clearfield сегмент, Сульфо та стійкі до вовчка. Український асортимент розширився новим зареєстрованим продуктом Сульфо ЕС Ароматік СУ. В сегменті Clearfield Plus, який активно розвивається в Європі, Євраліс поповнився новим гібридом ЕС Капріс. Поряд з гібридом ЕС Белла, з’явився новий гібрид з таким же високим потенціалом урожайності – ЕС Регата.

По озимому ріпаку Євраліс збільшила лінійку гібридів, охоплюючи сегмент від ранньостиглого до пізнього. Інноваційні гібриди показують не тільки кращі технічні показники, але й кращу врожайність. В Україні зареєстрований новий середньостиглий гібрид ЕС Ангел CЛ, придатний до вирощування за системою Clearfield. Цей гібрид характеризується високою пластичністю та стабільністю, високою стійкістю до розтріскування.

Ринок сої розділяється на кілька підгруп в ранньостиглому сегменті, і ми пропонуємо сорти для кожної підгрупи. Крім ЕС Палладор, асортимент Євраліс в середньопізній групі розшириться сортом ЕС Медіатор. В Сербії нещодавно зареєстрований сорт ЕС Медіатор (група 1) показав врожайність на 103% вищу за стандартну. ЕС Командор – нова зірка в ультраранньому сегменті (група 000), придатний для зони вирощування ранніх сортів, наприклад, на Півночі Європи. Після успішної реєстрації у Франції, Словакії (де він був обраний новим офіційним стандартом) та Росії, ЕС Командор був зареєстрований у Польщі, де показав врожайність на 115% вищу за стандартну, та скоро буде в Україні.