Завантажуйте останній Інформаційний Вісник № 172: Огляд ринку олійних та зернових культур

23 Жовтня 2018

Шановні колеги та партнери! 

Олійний комплекс:

Очікується, що в олійному комплексі ціни на олії будуть продовжувати рости в умовах високого міжнародного попиту і поступового скорочення пропозиції пальми. Що стосується бобів і шроту сої, хоча перспективи виробництва знижуються, світовий баланс залишається комфортним. Тому відновлення цін має бути обмеженим.

Що стосується ріпаку, світовий ринок має тенденцію до виснаження українського і австралійського експорту. У другій половині кампанії попит має зосередитися на сировині канадського походження. Ціни на соняшник мають слідувати за рухом олійного комплексу, але в меншій мірі, з огляду на світовий рівень пропозиції.

Зерновий комплекс:

На ринку пшениці в центрі уваги залишається скорочення пропозиції з країн Причорномор’я. Зростання російських цін має продовжити надавати фонову підтримку ринку. Крім того, французька пшениця, яка вже стала дуже конкурентоспроможною, наразі має можливості для маневру в порівнянні з конкурентами. Відновлення українських цін продовжує надавати підтримку європейському ринку. Однак для підтримки інтересу до кукурудзи в тваринницькій галузі, зростання цін має супроводжуватися зростанням цін на пшеницю.

Детальна інформація в файлі Euralis_ed172_UA