Як купити насіння Євраліс українського виробництва і отримати компенсацію від держави

17 Січня 2019

Що Вам потрібно зробити?
1. Через один із уповноважених державних банків (Укрексімбанк, Ощадбанк, Укргазбанк або Приватбанк) придбати гібридне насіння кукурудзи або соняшника Євраліс, яке виробляється на заводі Євраліс в Україні: http://euralis.ua/wp-content/uploads/katalog-2019-preview-2.pdf
2. Замовити насіння можна через одного із офіційних дистриб’юторів ТОВ “Євраліс Семенс Україна”, контакти яких указані на сайті http://euralis.ua/distribyutori/. Фермерське господарство та дистриб’ютор повинні мати діючі рахунки в одному з указаних банків. Для уникнення ризиків придбання не оригінального насіннєвого матеріалу звертайтесь до офіційних дистриб’юторів компанії Євраліс Семенс Україна, а також консультуйтесь з регіональним менеджером з продажів компанії Євраліс в своєму регіоні (інформація на офіційному сайті компанії). Згідно Державного стандарту України (Насіння сільськогосподарських культур, сортові та посівні якості) для гібридів F1 процент основної культури становить 98 % і допускається до 2 % домішок: (не типове насіння, подрібнене, домішки та інше).
3. Сформувати пакет підтверджуючих документів ( Компенсація за насіння вітчизняного виробництва )та разом з оригіналами документів на якість насіння подати заявку до одного із уповноважених банків.
4. Отримати компенсацію до 60 тисяч гривень на одне фермерське господарство або сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.  
Фінансова підтримка держави надається фермерському господарству, у власності та/або користуванні якого перебувають землі с-г призначення, та яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції за останній рік до 20 млн грн; або зареєстрованому в поточному році фермерському господарстві, у власності та/або користуванні якого перебувають землі с-г призначення, незалежно від обсягу чистого доходу (виручки).