ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК 2019

22 Березня 2019

Давайте подивимось, як ситуація на ринку розвивалася за останні два тижні.

Комплекс олійних культур:

З точки зору фундаментальних принципів, великі запаси США та позитивний прогноз для південноамериканського виробництва не свідчать про сильну напруженість на ринку сої.

Незважаючи на посилення експорту малайзійських пальм, зростання цін обмежується коротким терміном, враховуючи високий рівень запасів в Малайзії. Соєва олія повинна прослідкувати за рухом на тлі збільшення пропозиції південноамериканських країн, коли прибуває урожай.

Для ріпаку прибутки залежатимуть від потоку європейського імпорту протягом наступних місяців.

Комплекс зернових:

У пшениці виявилася дуже висока потужність врожаю європейського ринку 2018 року, що стала можливою завдяки дуже хорошому експорту, який повинен скоро скоротитися. Ринок повертається до врожаю 2019 року. На даний момент цей ринок не є джерелом великого занепокоєння.

У сфері кукурудзи присутня конкуренція серед чотирьох провідних світових експортерів, а також хороші врожаї Південної Америки, які прийдуть на ринок у найближчі кілька місяців, підтримує тиск на світові ціни. Ризик для посадки в США все ще потребує моніторингу, але це занадто рано. Навпаки, в Європі та Україні сівба випереджає графік.

Для отримання додатковоїю інформації читайте повну версію вісника. 

Приємного читання!

Інформаційний Вісник 2019