Огляд ринку зернових та олійних культур

8 Квітня 2019

Давайте розглянемо, як ситуація на ринку розвивалася за останні два тижні.

Комплекс олійних культур:

Незважаючи на недавнє відновлення купівлі Американських соєвих бобів Китаєм, підґрунтя для взаємодії залищається слабким з прогнозованим зниженням запасів США, та зростаючою конкуренцією серед експортерів на світовому ринку та невизначеного глобального попиту.

Короткий термін на ринку олійних продуктів, потужний експорт пальм з південно-східної Азії може продовжувати підтримувати ціни на пальми. Однак сила динаміки може бути підірвана посиленням сезонного виробництва. Соєва олія повинна наздоганяти пальмову.

Ціни на ріпак повинні скористатися підтримкою макроекономічних чинників і короткостроковою олією, але потенційні вигоди слід обмежити поточною торгівельною напругою між Китаєм і Канадою.

Комплекс зернових:

У пшениці, незважаючи на сильний експорт європейської та американської сировини, коли сезон 2018/19 завершується, ринок все більше орієнтується на сезон 2019/20. Ризики для весняної сівби повинні зменшитися в Європі, але зберігатимуться в США, що може призвести до деякої нестабільності протягом наступних тижнів, коли будуть розвиватися прогнози погоди.

Що стосується кукурудзи, ризик для сівби в США є одним з єдиних факторів, які в даний час можуть підтримувати ринок. Конкуренція серед чотирьох експортерів зростає, обмежуючи зростання світових цін. Зі свого боку, європейський ринок все ще має добрі поставки.

Більше інформації за посиланням Ринок зернових та олійних культур