СТВОРЮЄМО НАСІННЯ І ДОВІРУ

Кукурудза


 • СИЛОСНІ ГІБРИДИ КУКУРУДЗИ MILK POWER ВІД ЄВРАЛІС СЕМЕНС

  Євраліс Семенс розробила принципово нову концепцію селекції силосної кукурудзи – Milk Power, яка поєднує дві основні ідеї: врожайність (стійкість до стресів, ремонтантність) та якість корму (висока перетравність крохмалю та клітковини)...

 • Густота посіву кукурудзи

  Насіннєві компанії останнім часом пропонують українському споживачеві досить великий вибір гібридів кукурудзи. Водночас зростає попит на високоякісне насіння кукурудзи, позаяк вона є надзвичайно економічно привабливою культурою.

 • Технологічні досліди по гібридам кукурудзи різних груп стиглості (ФАО 190-370)

  У грудні 2011 року компанія Євраліс Семенс завершила технологічні досліди по вивченню оптимальної густоти та строків посіву на врожайність гібридів кукурудзи різних груп стиглості (ФАО 190-370), які проводились в Київській, Вінницькій та Полтавській областях.

  Результати дослідження були презентовані під час проведення міжнародної конференції Агроресурси-2012 9 лютого 2012 року, на якій компанія Євраліс Семенс виступила генеральним спонсором. 

 • Пухирчаста та летюча сажки кукурудзи

  Зменшення світових запасів зерна, спричинене погодними катаклізмами в основних країнах-виробниках кукурудзи, призвело до сприятливої кон’юнктури цін на світовому ринку зерна. Однак суттєве зростання посівних площ під цією культурою, яке ми спостерігаємо останніми роками, може викликати погіршенню фітосанітарного стану посівів. Також, все більше господарств в силу економічних причин переходять на більш короткі сівозміни і навіть монокультуру кукурудзи, а також енергоощадні способи обробітку грунту, що може призвести до накопичення інфекційного матеріалу збудників багатьох хвороб. У данному аспекті досить шкідливими і поширеними є пухирчаста та летюча сажки.