СТВОРЮЄМО НАСІННЯ І ДОВІРУ

ROOTS POWER

Останніми роками екстремальні посушливі умови, що випробовують на міцність агросектор, та збільшення світового попиту на виробництво кукурудзи спонукають насіннєві компанії до пошуку нових рішень. Одним із них є використання гібридів, стійких до посухи. Ми створили гібриди кукурудзи з більш потужною кореневою системою, а відтак пропонуємо справжнє революційне рішення у нашій селекційній програмі Roots Power™.

foto-roots_.jpg

Лоран Беттінгер, директор дослідницької програми Roots Power™

Селекція кореневої системи рослин кукурудзи – це прорив у забезпеченні стійкості до посухи.

ROOTS POWERTM – це бренд, створений компанією Євраліс Семенс для ідентифікації гібридів з найпотужнішою кореневою системою.

Аграрії, які використовують гібриди за програмою ROOTS POWERTM, вирощують рослини з потужнішим корінням та отримують високий врожай.

ROOTS POWERTM – це інноваційна програма, створена департаментом науки та розвитку Євраліс Семенс (Франція).

ПРИНЦИПИ

Щорічно по всій Європі у будь-яких кліматичних умовах та типах грунтів викопують декілька тисяч ліній і гібридів кукурудзи.

На основі певних критеріїв (діаметр первинної кореневої системи, довжина, ширина кута та розгалуження вторинної кореневої системи) здійснюється відбір найпотужніших та найдовших кореневих систем. Тільки найкращі з них відбираються потім для програми Roots Power™.

Кожна рослина фотографується та піддається цифровому аналізу за допомогою спеціального програмного забезпечення Євраліс Семенс.

Дані фенотипу та генотипу рослин порівнюються у біотехнологічній лабораторії Євраліс Семенс у Тулузі (Франція). Потім відбувається ідентифікація та маркування генів, що відповідають за розвиток потужнішої кореневої системи.

Створення програми Roots Power ™ дає унікальну конкурентну перевагу компанії Євраліс Семенс та дозволяє пришвидшити селекцію нових гібридів, стійких до посухи, у найближчому майбутньому.

ПЕРЕВАГИ

sensor-korni_.jpg

Довге і розгалужене коріння забезпечує підвищену стійкість до посухи завдяки його здатності краще та глибше поглинати воду та поживні речовини з ґрунту.

Більша та потужна коренева система краще проникає в ущільнений ґрунт, рослина дає вищий урожай, незважаючи на те, яка технологія обробітку ґрунту використовувалась.

Більша величина кута розгалуження коріння забезпечує кращу стійкість до вилягання для гібридів кукурудзи Roots Power™.

Гібриди забезпечують вищий врожай та стабільний прибуток для фермерів.

ЕС СЕНСОР (ФАО 370)

sensor-kachan_.jpg

Перший гібрид, створений за програмою Roots Power™, має такі характеристики:

Найдовша первинна коренева система. Гібрид №1 по стійкості до посухи

Найпотужніше коріння

Найбільш розгалужена вторинна коренева система. Гібрид №1 по стійкості до вилягання

Найширша величина кута розгалуження коріння

Найкращий компенсаційний ефект. Гібрид №1 по стабільності результатів урожайності

1. ЕС Сенсор демонструє найкращі і найстабільніші результати в кожній з 10 країн Європі, де він зареєстрований: 100% успіху!

2. Наразі ЕС Сенсор – гібрид №1 по продажам в континентальній Європі

3. В умовах засухи 2012 року ЕС Сенсор підтверджує відмінні результати по врожайності

schema_.jpg