СТВОРЮЄМО НАСІННЯ І ДОВІРУ

СОЛТІС - одна з найбільших дослідницьких програм по соняшнику

Євраліс Семенс займає більше ніж 20% ринку і є одним із лідерів на технологічно провідних ринках Центральної і Західної Європи. Компанія також пропонує високопродуктивну продукцію на ринках Східної Європи, її генетика користується найбільшим попитом в таких країнах як Україна та Росія.

Завдяки співпраці з Soltis, Євраліс Семенс має одну з найбільших дослідницьких програм у світі й має постійну можливість створювати інноваційні продукти. Основними критеріями для селекційного відбору є врожайність, олійність, стійкість до хвороб та стійкість до агресивних рас вовчка, вміст олеїнової кислоти і стійкість до гербіцидів.

Завдяки досвіду в селекції та застосуванню технології молекулярного маркування, Євраліс Семенс створила гібриди, адаптовані до потреб сучасних фермерів. Найкращі гібриди були удосконалені стійкістю до несправжньої борошнистої роси та стійкістю до гербіцидів. Наша мета – відповідати покращеними продуктами на потреби ринку і зробити вирощування соняшнику у майбутньому більш придатним для сівозміни. Компанія є лідером на ринку гібридів, стійких до вовчка соняшникового, і пропонує їх під торговою маркою OR Master®. Наші клієнти отримують технічну підтримку від нашої досвідченої команди та сервіси від OR Master®.