Завод з доробки насіння Євраліс

30 Жовтня 2017

Нещодавно яскравий логотип Євраліс засяяв на найвищій точці заводу з доробки насіння Євраліс, що знаходиться на трасі Черкаси-Сміла у селі Білозір’я Черкаського р-ну Черкаської обл.
Завод Євраліс працює з 2007 року, його потужність складає 600 тис. п.о. кукурудзи та 200 тис. п.о. соняшника. Виробничі площі Євраліс в Україні складають 5 тис га.
Завод постійно модернізується та розширюється: побудовано нову сушарку і надсучасну лінію обробки та пакування, оновлено цех обробки насіння фунгіцидами/ інсектицидами, встановлено обладнання для заповнювання бункеру з уповільнювачем зерен для захисту кожної насінини.
ТОВ «Євраліс Семенс Україна» налічує 350 співробітників в Україні та повністю контролює вертикально-інтегрований виробничий цикл насіння: польове виробництво, доробка і кондиціонування насіння на заводі Євраліс на Черкащині, операційний маркетинг та комерціалізація в межах України.
 
 

x
Сайт знаходиться на реконструкції. Може відображати не весь актуальний список гібридів. Просимо вибачення за незручності та пропонуємо Вам переглянути повний список нашої продукції в Каталозі.