ФРАНЦУЗЬКА СЕЛЕКЦІЯ «ЄВРАЛІС» В УКРАЇНІ. ЩО НОВОГО?

2 Жовтня 2019

Журнал “Пропозиція” опублікував дуже цікаву статтю про компанію Євраліс у якій Андрій Ковальчук, директор ТОВ «Ольга» ділиться своїми враженнями про компанію:
-Сільським господарством займаюся вже протягом 20 років. На самому початку своєї діяльності зрозумів: щоб отримати привабливий прибуток у господарстві, потрібно на посівах вирощувати гібриди та сор­ти високої якості. І таке насіння є в компанії «Євраліс». Із цією компанією працюємо звідтоді, як вона вперше вийшла на український ринок. Завдяки її кваліфікованим спеціалістам, які завжди нададуть професійні рекомендації щодо вирощування гібридів та сортів різних культур, мож­на досягти високих результатів господарювання.
Компанія щороку радує нас новинками, а також має різні пакети про позицій, з-­поміж яких завжди знайдеться привабливий варіант для кожного агровиробника. З кожним роком якість насіння гібридів усе більше покращується. Ціни на насіння в компанії «Євраліс» доступні як для малого фермера, так і для великих агрохолдингів.
На сьогодні «Євраліс» стоїть на рівні з найвідомішими світовими насіннєвими компанія­ми, а за деякими позиціями навіть перевершує їх.
Прочитати статтю можна за посиланням Стаття у журналі Пропозиція

x
Сайт знаходиться на реконструкції. Може відображати не весь актуальний список гібридів. Просимо вибачення за незручності та пропонуємо Вам переглянути повний список нашої продукції в Каталозі.