Іноваційна програма Click’n’Seed

28 Січня 2020

▪️◾️Click’n’Seed◾️▪️
ЦИФРОВИЙ ІНСТРУМЕНТ, який допомагає фермерам обрати оптимальні гібриди соняшнику та кукурудзи.
Компанія Euralis Semences розширила список своїх цифрових рішень новим додатком, який допомагає фермерам підібрати насіння відповідно до особливостей власних полів. Перевагою використання такого інструменту є можливість підвищити врожайність завдяки поглибленому аналізу поля та урахуванню наявних агрокліматичних ризиків усього за кілька кроків.

▪️◾️КОМПЛЕКСНА РЕКОМЕНДАЦІЯ ЗА 4 ЕТАПИ
Вказавши лише певні загальні відомості, фермери зможуть провести повну діагностику свого поля за зазначеними географічними координатами й отримати індивідуальні рекомендації щодо гібридів з урахуванням даних про ґрунт та клімат, а також познайомитися з технічними особливостями гібридів Euralis Semences, які вивчалися понад десять років. Доступ до результатів випробувань рекомендованих гібридів в обраному регіоні дає змогу дізнатися про їх ефективність в аналогічних умовах. Користувачі також отримають індивідуальні рекомендації щодо норми висіву.

▪️◾️УНІКАЛЬНИЙ ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ АЛГОРИТМ ПРОГРАМИ
За простотою використання стоїть складна пошукова система, завдяки якій компанія Euralis Semences ділиться з фермерами всіма своїми науковими доробками. Алгоритм Click’n’Seed виконує перехресну перевірку інформації, яку вводить фермер, і статистичних даних, отриманих компанією Euralis Semences з усієї Європи, зокрема:
▪️результати багаторічних випробувань на 500 000 дрібноділянкових локацій у Європі (від Андалусії в Іспанії до Росії), у ході яких гібриди перевірялися в різноманітних ґрунтово-кліматичних умовах. Збираючи статистику, ми звертали увагу на всі основні характеристики гібридів, наприклад урожайність у різних умовах, стійкість до хвороб і паразитів (у додаток вбудовано інструмент OR Master, який допомагає організувати боротьбу з вовчком соняшниковим), вилягання, стійкість до нестачі вологи, а також якісні характеристики;
▪️метеорологічні дані в масштабі всієї Європи за останні 15 років (близько 5000 точок по всьому континенту), які після спеціальної обробки дозволяють проводити діагностику в радіусі 30 км навколо ділянки із зазначеними координатами.

▪️◾️ОПТИМІЗАЦІЯ ВРОЖАЙНОСТІ КУЛЬТУРИ

Цей додаток допоможе фермерам провести комплексну діагностику. Персоналізовані рекомендації, отримані за допомогою цього інструмента, сприятимуть розкриттю максимального потенціалу кожного поля з урахуванням наявних лімітуючих чинників. Більш того, для кожного гібрида рекомендується своя оптимальна густота посіву. При цьому враховуються, зокрема, група стиглості, тип гібрида і потенційна врожайність ділянки. Поєднання цих двох рекомендацій забезпечить фермерам економічні та фінансові переваги.

Ви можете скористатися програмою перейшовши за посиланням https://www.clicknseed.com

 

Також, Ви можете перглянути відео про Click’n’Seed перейшовши за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Wp9lYoi_Luc&ab_channel=EuralisSemencesUkraine

x
Сайт знаходиться на реконструкції. Може відображати не весь актуальний список гібридів. Просимо вибачення за незручності та пропонуємо Вам переглянути повний список нашої продукції в Каталозі.