EURALIS Semences і CAUSSADE Semences Group: зародження та перший день компанії Lidea, завершення злиття двох компаній.

1 Вересня 2020

Завантажити пресреліз українською.
Завантажити пресреліз англійською.


Пресреліз  

  • 1 вересня, 2020 р.

EURALIS Semences і CAUSSADE Semences Group: зародження та перший день компанії Lidea, завершення злиття двох компаній.

 

Об’єднання EURALIS Semences та CAUSSADE Semences Group набуває чинності з 1 вересня 2020 року і є зародженням компанії Lidea. Як одна із 10 найбільших світових компаній, що займаються польовим насінням, ця нова організація має на меті завоювати лідерські позиції у деяких біологічних видах у рамках  розширеної Європи.

Дане об’єднання є результатом бажання двох суб’єктів господарювання використати взаємне доповнення в розрізі біологічних видів, досліджень, промислових інструментів та ринків у досягненні спільних цілей.

 

У бізнесі з жорсткою конкуренцією це завершене злиття передбачає низку переваг. По-перше, дозволяє новій організації досягти критичного розміру, зважаючи на те, що за останні роки кількість об’єднань зросла. По-друге, воно надає можливість продовження промислових та науково-дослідних інвестицій, необхідних для розвитку діяльності, й, відповідно, суттєвого зміцнення позиції брендів, присутніх на європейських ринках. Результатом стане і широкий асортимент продукції та сортів, визнаних фермерами і дистриб’юторами, а також амбіція розвиватися на існуючих та нових територіях.

Таким чином, компанія Lidea має на меті швидко завоювати лідерські позиції завдяки своїй взаємодоповнюючій багатовидовій пропозиції та мережі виробників і промислових інструментів у Франції та Європі.

 

Управління

П’єр Пейджс призначений головою Ради директорів нової організації. Він також є віце-президентом EURALIS. Як фермер у В’єллі (32), П’єр Пейджс є виробником насіння, кукурудзи та зернових культур.

П’єр Флай Сент-Марі призначений Генеральним директором Lidea. З березня 2019 року – Генеральний директор CAUSSADE Semences Group, також він має 30-річний міжнародний досвід у галузі сільськогосподарських поставок: раніше він обіймав посаду віце-президента CORTEVA в Європі та Африці, після того як працював керівником DOW AGROSCIENCES в Європі, на Близькому Сході, в Африці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Основне завдання

Основне завдання Lidea — створити та запропонувати в територіальній близькості до своєї екосистеми способи мати спеціалізоване та стійке багатовидове насіння, яке створюватиме додаткову вартість протягом року. Йдеться про участь у розвитку сільськогосподарських практик, підтримку фермерів у цих змінах та сприяння збереженню прибутковості їхніх господарств.

Новий корпоративний стиль

Було обрано назву Lidea — сучасний, відмінний від попередніх міжнародний бренд, який несе в собі ідеї новизни, не нехтуючи своїм корінням, оскільки кожна з літер у цій назві походить принаймні від одного з двох оригінальних брендів. Lidea легко вимовити та запам’ятати; звучання цієї назви позитивне та підкреслює творчість і новаторство створеної організації.

 

П’єр Флай Сент-Марі, Генеральний директор Lidea, зазначає: «З кращим географічним охопленням, критичним розміром та здатністю розраховувати на міцні партнерські стосунки амбіційним бажанням Lidea є стати одним із ключових гравців на міжнародному ринку, на якому компанія працює. Попереду численні та сміливі виклики, які створюють позитивну динаміку і є джерелом мотивації для команд на місцях».

П’єр Пейджс, голова Ради директорів Lidea, наголошує: «Ми впевнені у майбутньому нової організації, адже всі ключові чинники успіху є: географічна близькість, здатність команд ефективно співпрацювати, їхня креативність і, головне, високий професіоналізм».

 

Нова організація у ключових показниках

  • Понад 2000 найманих працівників
  • 350 мільйонів євро обороту
  • 8 виробничих локацій у Франції, Румунії, Україні, Іспанії, а незабаром і в Росії
  • 17 дослідницьких станцій по всій Європі
  • Понад 30 мільйонів євро щорічно інвестується у промисловість та науково-дослідну діяльність
  • 45 000 гектарів виробництва в 5 країнах
  • Активність у різних видах: кукурудза, соняшник, ріпак, зернові культури, кормові культури, соя, сорго, бобові

 

 

Контактні дані для ЗМІ

Наталі Салмон, EURALIS Group (+33) 6 48 08 52 88 / nathalie.salmon@euralis.com

x
Сайт знаходиться на реконструкції. Може відображати не весь актуальний список гібридів. Просимо вибачення за незручності та пропонуємо Вам переглянути повний список нашої продукції в Каталозі.