Прибуткові культури-2021 та залаштунки органічного виробництва | АгроІдеї #4

3 Червня 2021

✅ У новому випуску проєкту “АгроІдеї” Ви побачите агроекспедицію на Полтавщину та дізнаєтесь про:

🔸 Прибуткові нішеві культури;

🔸 Виробництво органічних продуктів;

🔸 Правильний підбір гібридів для органічного землеробства;

🔸 Перевірку неорганічної їжі за допомогою одного кліка;

🔸 Зміну харчових звичок через пандемію.

Цього разу “АгроІдеї” поїхали в гості до агропромислової групи “Арніка” – найбільшого органічного виробника в Україні та другого в Европі. Керівник відділу експорту розповість про перспективні ринки збуту, популярні органічні культури і головного конкурента розрекламованої оливкової олії – соняшникову високоолеїнову олію. Також спеціально для глядачів “АгроІдей” покажуть роботу штучного інтелекту: у полі та в офісі. Шеф-агроном розкриє головні технологічні таємниці, а головний насіннєвод – вимоги до посівного матеріалу (насіння).

Провідний експерт компанії “Lidea” розповість про:

🔸 Правильний підбір органічного насіння,  який зрештою вплине на технологію вирощування, переваги органічного насіння соняшника та кукурудзи;

🔸 Різницю між органічним насінням та традиційним, чому органічне дорожче;

Наприкінці програми Ви побачите лайф-хак з вибору безпечної, неорганічної, їжі.

 

Тож дивіться наші випуски, чекаємо від Вас “лайки” та питання у коментарях, на які ми обов’язково знайдемо відповіді. Підписуйтесь, щоб не пропустити нові відео.

x
Сайт знаходиться на реконструкції. Може відображати не весь актуальний список гібридів. Просимо вибачення за незручності та пропонуємо Вам переглянути повний список нашої продукції в Каталозі.