Кар’єра

 
 
 
 
 
 
 
 
 
           

 

Компанія «Євраліс Семенс» є насіннєвим підрозділом французької групи «Євраліс», створеним у 1950 році, діяльність якого сфокусована на дослідженні, виробництві та комерціалізації насіння. До складу цієї групи входить низка компаній у Європі, серед яких «Євраліс Семенс Україна», що повністю контролює вертикально-інтегрований виробничий цикл насіння: польове виробництво, доробку, кондиціонування та пакування на заводі (Центральна Україна), операційний маркетинг і збут через дистриб’юторську мережу.

З вересня 2020 року розпочалося  злиття двох компаній — «Євраліс Семенс» та «Коссад Семанс Груп», результатом якого буде народження компанії «Лідеа» (Lidea). Мета Lidea — стати однією із 10 найкращих світових насіннєвих компаній і  завоювати лідерські позиції у виробництві конкретних видів насіння на збільшеній території в Європі.

На сьогодні в «Євраліс Семенс Україна» працюють понад 400 співробітників. Головний офіс компанії розташований у м. Київ, а на Черкащині знаходяться офіси виробництва.

Компанія відкриває перед тобою безліч можливостей для розвитку особистих навичок, здібностей та талантів. Ми інвестуємо в навчання наших працівників, надаємо можливість кар’єрного розвитку та ініціюємо соціальну відповідальність.

У нас в команді працюють талановиті та професійні люди. Якщо ти приєднаєшся до нас, то вже з перших днів відчуєш, що в компанії панує відкрита атмосфера і наші співробітники по-справжньому люблять свою справу! Ми цінуємо відкритість, орієнтованість на результат, високі стандарти в роботі та партнерські відносини.

Приєднуйся! Ми чекаємо саме тебе!


НАШЕ ВИРОБНИЦТВО — ЦЕ:

               


НАШІ ВАКАНСІЇ
 


Розроблено компанією rabota.ua спеціально для компанії Euralis Semences Ukraine
 
x
Сайт знаходиться на реконструкції. Може відображати не весь актуальний список гібридів. Просимо вибачення за незручності та пропонуємо Вам переглянути повний список нашої продукції в Каталозі.